פיצריות כשרות ברחובות

ישנן לא מעט ערים בישראל בהן אחוז גדול מאוד מהאוכלוסייה היא דתית ושומרת כשרות. ישנם כיום המון מקומות המציעים אוכל כשר וטעים בין אם זה אוכל אסייתי, אוכל איטלקי או אוכל מרוקאי. אחד המאכלים השולטים והפופולריים ביותר בארץ ובעולם כולו הוא כמובן מאכל הפיצה. אין אדם שלא אוהב לאכול את המאכל הטעים, המנחם והמשביע הנקרא פיצה ולכן פיצריות הן מקום שנוכל לראות כמעט בכל מקום ולרוב ישנו גם מבחר של כמה שונות.

גם אוכלוסיה השומרת על טעמי כשרות רוצה ואוהבת להנות מן המאכל הזה שהפך כמעט לאומי בארץ ואולי אפילו מקובל יותר ממאכל הפלאפל אותו אנחנו נוהגים להזכיר כאשר מדובר באוכל הישראלי ביותר. אז איך יודעים כיצד בוחרים את הפיצרייה הכשרה הטעימה ביותר כאשר ישנו כל כך הרבה מבחר. כמובן שאפשר לעשות סיבוב פיצריות ולטעום את כולן אל סבורני שהכוונה תהיה שימושית יותר לכולם. ובכן, השאלה היא איזו פיצה אתם אוהבים מבין הסוגים השונים שקיימים ועל כך אפרט בהמשך.

איך אתם אוהבים את הפיצה שלכם

בדרך כלל פיצה נאפית בצורת עיגול אותו חותכים למשולשים שווים, זוהי צורתה של הפיצה הרגילה. במהלך השנים נוספו עוד צורות וסוגים שונים של פיצות, הנה כמה מהן:

  • פיצה עבה: פיצה עבה נוכל למצוא בתל אביב או גם בפיצריות כשרות ברחובות שהיא עיר עם אוכלוסיה גדולה של שומרי כשרות. פיצה עבה היא פיצה עם בצק עבה ועם טעם מעט מתוק שלעתים אף מזכיר סופגנייה. לא כולם אוהבים פיצה כזאת אך מי שכן, לא מסוגל להחליף.
  • פיצה מטר: ישנם מקומות המציעים פיצה ממש לפי מטר. הפיצה אינה עבה או דקה במיוחד וניתן לבחור איזה אורך של פיצה נרצה ואילו תוספות נרצה לשים עליה.
  • פיצה קונוס: פיצה כזו היא פיצה המגולגלת בצורת קונוס בתוך מכונה מיוחדת. קודם כל הפיצה נאפית ולאחר שמוכנה, מכניסים אותה אל המכשיר המיוחד המגלגל אותה בצורת קונוס והיא מוגשת בגביע, ממש כמו גלידה.
  • פיצה דקה: ישנם אנשים שיכולים לאכול רק פיצה דקה. אם הפיצה בעובי קצת יותר מממש דק, הם אינם יכולים לאכול אותה, הם פשוט התרגלו. מקומות רבים היום מציעים גם פיצה דקה וגם פיצה עבה, הם יציעו גם פיצה טבעונית ואף פיצה ללא גלוטן.

העתיד של הפיצה

לסיכום, את מאכל הפיצה המפורסם ניתן למצוא כיום על כל סוגיו הרבים ובהתאם להרגלי האכילה של אנשים שונים. נמצא פיצה כשרה, פיצה עם בצקים שונים למיניהם, תוספות שונות וגם צורות שונות. פיצה לא כיף לאכול לבד ואם תחשבו על זה, רוב הסיכויים שבכל הפעמים שאכלתם פיצה, כנראה שלא הייתם לבד אלא חלקתם מגש גדול או קטן יחד עם חבר, חברה או משפחה. ככל שהזמן יחלוף, בוודאות נזכה לראות התפתחויות נוספות ומעניינות של מאכל הפיצה, אך המשולש הפשוט, תמיד יהיה המנצח.